HAKKIMIZDA

BURSA HOBİ DÜNYASI

2014 yılında BURSA-Nilüfer de kurulan hobi dünyası saygı değer müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini genişletti.

Sektöründeki öncü markaları  ve bu markaların ürünlerini  toptan ve perakende satışıyla müşteri portföyünü genişletti.

Belediyelerin ve Halk Eğitim Merkezlerinin düzenlediği Dekoratif Boyama ( Ahşap-Seramik-Kumaş ve Cam vb.) Yağlı boya Resim, Ahşap Rölyef, ve daha birçok hobi  kurslarının Tüm malzemelerini  online satış mağazamızda bulabilirsiniz.

Hobi ve sanatsal  malzemelerin kaliteli bol çeşidini mağazamızda satışa sunmaya ve sektörünün öncüsü olmaya devam eden Bursa Hobi Dünyası bu mutlu gururunu sizlerle paylaşmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursa olsun Tüm Hobi Ürünleri sizlere bir tık kadar yakın..

Online satış mağazamız https://bursahobidunyasi.com hizmetinizde.. Hobiniz için gerekli tüm malzemeleri en uygun fiyata almanın keyfini çıkarın!

Siz de stresinizi atmak için kendimize vakit ayırmayı ve en önemlisi bir şeyler üretip başarmanın keyfine varmalısınız.

Hedefimiz

Hedefimiz, Herkesin Keyif Aldığı ve Bir Hobisi Olsun..

Misyonumuz

Kaliteli Hobi Ürünlerine Zengin Çeşit ve Uygun Fiyatlarla Ulaşmanızı Sağlamak!

Mesai Saatlerimiz:

Hafta içi: 08:30 – 19:30
Hafta Sonu: 12:30 – 17:30.

Ödeme Seçeneklerimiz:

Mağazamızda:  Nakit ve Tüm Kredi Kartları
Online Satışlarımızda: KAPIDA NAKİT ÖDEME + BANKA YOLUYLA EFT / Havale

Türkiye’deki seçkin  tedarikçi marka ve iş ortağı ile çalışan Bursa Hobi Dünyası,  çeşidi 3000 ü aşan hobi ürünlerini müşterilerine sunuyor.

Akrilik, Akrilik Set, Antik Metalik, Antiquin-Eskite Boyaları, Chalked Multi Decor, Chrome Metalik, Dekopaj, Dekopaj Tutkalı, Enamel, English, Eskitme Kremi, Eskitme Pudrası, Ferro Effect, Fırçalar, Golden Art, Akrilik, Hayalet Boya, Kadife Tozu, Kara Tahta Boyası, Kil Hamuru, Kolay Transfer, Krema Efekt, Kristal Reçine, Kumaş Boyaları, Metalic, Multi Decor Modeling Paste, Multi Surface, Multi Surface Metalik, Multi Surface Titanium Metalik, Pas Efekti, Pirinç Dekopaj, Quick Crackle, Relief Paste, Roolup Çalışmalar, Simli Boyalar, Slime, Slime Yeni Şişe, Sprey Kumaş Boyaları, Stencil, Vintage Akrilik, Yan Ürünler, Yeni Kolay Transfer ve çeşitli marka adlarıyla üretilen hobi ürünleri Bursa Hobi Dünyası marketlerindeki raflarda yerlerini alıyor ve siz müşterilerine itina ile teslim ediliyor.